Optimal Office 30

Nowoczesne ściany stałe

Ściana Stała Office 30

Optimal Office 30 to nowoczesny, jednoszybowy system ścian stałych aluminiowo-szklanych. Jest to system bezszprosowy, gwarantujący wrażenie delikatności i maksymalnego doświetlenia pomieszczeń. Jego innowacyjna konstrukcja doskonale łączy elegancję i lekkość z doskonałymi parametrami potwierdzającymi bezpieczeństwo użytkowania.
Kategoria użytkowania IVc , pozwala na stosowanie Optimal Office 30 na krawędziach stropów, bez konieczności stosowania balustrady. Parametry te zostały potwierdzone przez Zakład Mechaniki Instytutu Techniki Budowlanej.

Kompatybilność systemów, swoboda kształtowania wnętrza

Jednoszybowe systemy Optimal Office 30 i Optimal Office 30 Fire oraz dwuszybowe Optimal Office 100 i Optimal Office 100 Fire, są w pełni ze sobą kompatybilne. 

Ze względu na wspólne elementy zewnętrzne, takie jak uszczelki i listwy przyszybowe, ściana sytemu Optimal Office 30 (bez odporności ogniowej) w swoim wyglądzie jest identyczna jak  ściana przeciwpożarowa systemu Optimal Office 30 Fire. 

Nasze rozwiązania nie wymagają kompromisu pomiędzy wyglądem „topornej” przeciwpożarowej ściany szklanej, wygradzającej drogi ewakuacyjne, korytarze. Nasze ściany przeciwpożarowe i bezklasowe, po zamontowaniu wyglądają tak samo, są delikatne i estetyczne w swoim wyglądzie, a zarazem bezpieczne i wytrzymałe. 

Wnętrza w stylu Loft

Optimal Office 30 dostępny jest również w loftowej wersji z naklejanymi systemowymi szprosami z profili aluminiowych. 

Bezpieczeństwo użytkowania i zgodność z ETAG 003 systemów Optimal Office 30 i Optimal Office 30 Fire potwierdza Europejska Ocena Techniczna.

Izolacyjność akustyczna

  • Rw 37dB / 38dB / 39dB

Wersje / wyposażenie / opcje

  • drzwi całoszklane
  • drzwi profilowe jednoszybowe
  • szprosy naklejane (wersja loft)

Zadzwoń do nas

+48 602-344-710

    Skontaktuj się z nami