Innowacyjność

ITB-KOT-2022/1699

OPTIMAL Poland działa na rynku ścian przesuwnych i stałych aluminiowo szklanych od 2004 roku. Rozwój, tworzenie nowych technologii jest wpisane w każdy dzień funkcjonowania firmy. 

ITB-KOT-2022/1699 dla ścian Optimal 110

W dniu 30 marca 2022 roku, Zakład Oceny Technicznej Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) w Warszawie, wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2022/1699 dla ścian przesuwnych systemu Optimal 110, Optimal 110 Plus, Optimal 110 Plus Alu i Optimal Plus Fire.

Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych (KDWU) i znak „B”

Oznacza to, że ściany przesuwne Optimal 110, zgodne z ITB-KOT-2022/1699wyrobami seryjnie produkowanymi, przeznaczonymi do powszechnego stosowania. Są one znakowane znakiem budowlanym „B”, posiadają Krajową Deklarację Właściwości Użytkowych.


Słuchamy naszych Klientów, to właśnie dzięki Państwu tworzymy ściany przesuwne i stałe, z których jesteśmy dumni.

W ramach realizowanych projektów wdrożeniowych, nasi projektanci i technolodzy tworzą nowe produkty. To jest nasza codzienność, pasja, odpowiedzialność.

Nasze nowe produkty, budowane są w oparciu o pomysły projektantów, potrzeby inwestorów, wykonawców. Dzięki Państwu, wyznaczamy standardy. 

Jakość, bezpieczeństwo, odpowiedzialność za wyrób, parametry techniczne potwierdzamy w badaniach realizowanych w Instytucie Techniki Budowlanej. 

Wiedza, praca twórcza, nacisk na stały rozwój i doskonalenie jest kapitałem naszej firmy.