Optimal 110 Sky (11m)

Ściana Mobilna Optimal 110 Sky (11m)

OPTIMAL 110 Sky jest systemem wysokich ścian przesuwnych. 

Jest to segment dostępny jedynie dla liderów technologicznych rynku. 

Opracowana przez nas technologia budowy wysokich ścian przesuwnych, pozwala na zaoferowanie naszym Klientom, wysokich ścian, które w prosty sposób zawiadywane, umożliwiają podział pomieszczeń, takich jak duże aule wykładowe, hale wystawiennicze.

Technologia, siły operacyjne, bezpieczeństwo użytkowania, są potwierdzone badaniami zrealizowanymi przez Zakład Mechaniki ITB. Łatwość obsługi, cechy użytkowe, są sprawdzone również przez naszych Klientów.

Ściana przesuwna OPTIMAL 110 Sky, jest najwyższą ścianą przesuwną w Europie, przebadaną pod względem bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności przez akredytowaną jednostkę badawczą. Badania ściany składającej się z modułów o wysokości 10,85 metrów, zostały przeprowadzone w 2020 roku przez Zakład Mechaniki Instytutu Techniki Budowlanej.

Moduły ściany przesuwnej Optimal 110 Sky, mogą być zawiadywane manualnie lub półautomatycznie. W wersji półautomatycznej, moduł ściany przesuwnej, po dotknięciu do poprzedniego modułu, rozpiera się automatycznie. 

Dźwiękoizolacyjność

  • Rw: 42dB / 46dB / 47dB / 50dB / 54dB

Niezapalność: 

  • opcjonalnie – NRO zgodnie z normą PN-EN 13501-1:2019

Wersje / wyposażenie / opcje

  • manual / półautomat

Optimal 110 Sky Plus (11m)

Ściana Mobilna Optimal 110 Sky Plus (11m)

OPTIMAL 110 Sky jest systemem mobilnych, wysokich ścian przesuwnych. 

Jest to segment dostępny jedynie dla liderów technologicznych rynku. 

OPTIMAL Poland odpowiedzialnie opracował technologię mobilnych ścian przesuwnych, pozwalającą na oferowanie swoim klientom wysokich ścian, które są prosty sposób zawiadywane, pozwalają podzielić wysokie pomieszczenia. Technologia jest sprawdzona przez klientów, jej bezpieczeństwo użytkowania, jest potwierdzone przez Zakład Mechaniki ITB. 

Ściana przesuwna OPTIMAL 110 Sky jest najwyższą mobilną ścianą przesuwną w Europie, przebadaną pod względem bezpieczeństwa użytkowania i funkcjonalności przez akredytowaną jednostkę badawczą. Badania ściany składającej się z modułów o wysokości 10,85 metrów, zostały przeprowadzone w 2020 roku przez Zakład Mechaniki Instytutu Techniki Budowlanej.

Optimal 110 może być zawiadywany półautomatycznie. W tej wersji, moduł ściany przesuwnej, po dotknięciu do poprzedniego modułu rozpiera się automatycznie.

Dźwiękoizolacyjność

  • Rw: 42dB / 46dB /47dB / 50dB / 54dB

Niezapalność: 

  • opcjonalnie – NRO zgodnie z normą PN-EN 13501-1:2019

Wersje / wyposażenie / opcje

  • manual / półautomat